Kostěné Stíny

Kostěné Stíny

Hirfathra Hissu

Odměň se každému duchovi stejnou měrou

Legendy Kostěných Stínů hovoří o Kamduis-Ur, Vlčici Smrti, nejtišším dítěti Otce Vlka a jejím lovu, kterým obešla Zem.
Při pokusu učit se od všech dravců i kořisti vystoupila na hory a spatřila, jak divoké kozy darují život. Pronásledovala nebe a spatřila moudrost orlů v letu. Fascinována, lovila napříč každou zemí a oceánem, zamilovala se do všeho, s čím se potkala. To, co milovala, zkoumala a naučila se o tom víc, neustále dychtící po odhalení tajemství ukrytých ve vzorcích života. Otec Vlk jí ukázal stezky k vysokým spirituálním dvorům a pomohl jí nalést její vlastní cestu.
Když zemřel, neoplakávala jeho ztrátu, ale to, co ji ještě mohl naučit.
Po čase vyhledali jiní Vlčici Smrti jako svého učitele, stejně jako ona následovala svého otce. Šamani a ritualisté, medicinmani a moudré ženy, tito vlkodlaci - Kostěné Stíny - se nyní oddaly studiu neznámého a obnovení starodávných vztahů, které Otec Vlk udržoval s spirituálními dvory. Odhalení a pochopení znalostí, které zmizely s Otcem Vlkem, vyžaduje proniknout do nejméně dotčené divočiny, nejtemnějších koutů měst a nejhlubších stínů podsvětí. Jsou to tato skrytá místa, kam jdou Kostěné Stíny s nebojácnou zvědavostí.

Vzhled: Jsou povětšinou vychrtlí, šlachovití. Je na nich podpis těžkých a dlouhých cest. V podobě Garou jsou to děsivé přízraky. Ve všech podobách nosí hromady cetek a talismanů, které rozčilují vlkodlaky jiných klanů.
Můžete se podívat do očí mladého člena a neucuknout, ale sotva kdo vydrží pohled starého šamana.

Totem: Kamduis, Vlčice Smrti, nejodtažitější a nejneobvyklejší z dětí Otce Vlka. Putovala po podivných místech, aby našla jiné perspektivy pohledu na běžné situace. A často je také nacházela a díky nim udržovala kontakt mezi Otcem Vlkem a nižšími dvory duchů. První Kostěné Stíny pracovaly roky, aby vytvořily rituály schopné ji vyvolat a spoutat tak, aby s nimi uzavřela pakt.

Organizace: Ve smečce zaujímají místo poradce. Dokonce i jejich Rahu jsou stejně tak stratégy jako válečníky. Jako alfy plánují opatrně a ve válce vykazují podivuhodnou trpělivost. Jen vzácně svolávají setkání. Když se potkají dvě smečky, je jejich jednání zahaleno rituálem a stínem...

Tyto jizvy jsem obdržel od jednoho z Helionů, které má smečka zachránila před kdysi-dubovým magathem. Vděčný Helion zbičoval mé maso tak, že za soumraku mohu Ithalunim dokázat, co jsme udělali.

Názory:
Čisté kmeny: Jejich krédo nenávisti má svá starodávná pouta se závazky k Prvorozeným pánům, ale to neznamená, že se kvůli nim obrátíme.
Upíři: Podivné bytosti. Zcela jasně mají schopnosti za hranice hmoty, ale naprosto postrádají ducha. Mají své místo?
Mágové: Mnoho moudrosti, mnoho šílenství. Jsou buď těmi nejjasnějšími stvořeními lidstva nebo novými tyrany hmoty.
Lidé: Jsou odcizení a nevědomí si tolika věcí, které se kolem nich dějí, ale jejich nevědomost je nechrání, ani jim nezabraňuje, aby neposilovali temnotu Stínu. A proto musíme lovit.

Dary: Smrt, vzhled, strážení

Věhlas: Moudrost

ZPĚT