O co jde

11.09.2011

Nebudu vám lhát. Všichni to dělají, já ne. Lidi, média a blogísky vás nakrmí sračkama dosytosti. Mám toho pokrk. Kdo jinej, než my by měl znát, o co tady skutečně běží.

Takže se tu podíváme pár úplnejm blbostem na zoubek, někdy teda o dost delšímu, než je běžný, že.

Všichní víme, že někdy nám to sem tam uteče a nestihneme něco zamaskovat, uklidit, přehlídneme čumila a někdy sou ti lidi tak nevypočitatelní a mají tak blbý štěstí, že to prostě hned nejde podchytit. No a pak přijde na řadu tahle dementní doba plná okamžitýho sdílení na internety pro všechny ty blbečky s pupkem pod klávesnicí. Facebooky, twittery, kokotiny.

V každým případě výsledkem je, že se objevujou zprávy, kterýma se to tupý stádo snaží vysvětlit věci, který viděli. A to tak, aby jim nevybuchl mozek, kdyby si připustili, jak to je ve skutečnosti. No a přesně takovýhle zprávy sem hodlám dávat. S trochou toho vhledu, oc o tam teda jako šlo.

Jestli to tu někdo vykecá mortalům, tak mu rozhodím ručičky, docela daleko. Kapišto?

Proč to dělám? Tak za prvý je vám po tom šumák. Za druhý sem prostě hodnej kluk. A za třetí darovanýmu koni se na zuby neco? Nečumí.

Popravdě mě prostě sere, že takový bullshity cenzuroidní se dělají i proti nám. Čert vem lidi, ale my bysme měli bejt na stejný lodi a ne, že nám ti nahoře budou do hlav cpát jejich rádoby pravdivý vysvětlení.

Tak, to je asi tak všechno, co sem vám chtěl říct.

Váš Honza Novák.