Hořela Horní Hospoda Hrbatý Morsart

27.10.2018

Další nedodržení požárních předpisů, nebo výtržnost, která se nečekaně zvrhla k tragickým koncům? A co tady dělá armáda - je to snad pokus zahladit stopy pokusů na lidech?

V noci na dnešek kolem půlnoci došlo k tragédii v podniku Mors Art. Vše začalo roztržkou několika chuligánů na chodníku před barem. Zdrogovaná mládež  si tu otloukala hlavy, ledviny a jiné součástky o obrubníky a pokřikovala nesmyslná hesla o jakési "maškarádě". Na místě zřejmě došlo k několika úmrtím a těžkým zraněním, přesný počet  však nelze zjistit, neboť těla byla s  využitím kouřové clony kamsi odnesena. Celou situaci zpovzdálí monitorovala neoznačená jednotka AČR. 

Vzápětí se potyčka přenesla do prostor baru, odkud za chvíli vyšlehly plameny a oblaka  dýmu. V současnosti je bar vyhořelejší než učitelka základní školy a na neurčitou dobu zavřený.

Šlo o běžné vyřizování účtu gangů vařičů pervitinu, nebo v tom má prsty armáda? Zakrývá snad stopy pokusů na lidech, prováděné v temném sklepení Mors Artu? Hoří pivo? Další informace  zjišťujeme!