Nosferatu

NOSFERATU

Nosferati jsou tajnůstkářští, silní a strašidelní. Pouhá jejich přítomnost lidi zneklidňuje, ať už za to může odpudivý vzhled, odporný puch nebo neurčitá zloba, která z nich vyzařuje.
Zápisy říkají, že klan je poměrně mladý, vznikl nedlouho před založením Říma z podrobených národů. Byli velice činní v Kamarille, avšak není moc zmínek o tom, že by se objevovali předtím.
I tak se občas objeví zprávy o velmi starých Rodných, kteří, pokud nejsou Nosferatu, tak jsou jim až překvapivě podobní. Učenci se můžou jen dohadovat, jsou-li to členové tohoto klanu, nebo spíše nějací předchůdci. Nejčetněji se nyní vyskytují ve střední Evropě. Jejich kořeny se snad nachází v moderním Polsku, Slovensku, Maďarsku a Řecku. Některé náznaky ukazují i na severní Afriku.
Oproti Gangrelům se ale dokáží rychle přizpůsobit.

Přezdívka: Zrůdy

Vzhled: Nenajdete dva Nosferatu, kteří jsou cítit stejně, i když v "rodinách" se často objevují stejné vzorce negativních charakteristik. Bezbarvé kožnaté kůže, otevřené chřtány, gumovité kůže, znetvořené hlavy, puch jako z čerstvě vykopanéh hrobu, vyboulené oči, nechutné pohledy a osobní zvyky, sukovité paže, nevýslovné pocity děsu, povislé maso - všechno tohle a ještě víc jsou charakteristické rysy klanu. Ne každá Zrůda musí mít fyzickou deformaci. Ano, spousta z nich není, místo toho vyvolávají nepopsatelný neklid ve všech, kdo s nimi přijdou do styku. Temnota a špína, ve které mnoho z Nosferatu přebývá dělá jejich odporné vzezření (a ještě odpornější smrad) mnohem horší.

Organizace: Nosferatu jsou jen málo organizovaní, ale přesto tíhnou ke skupinkování v ochraně před nebezpečím, hrozícím ze světa zvenčí. Klan je spíše kmenový, s rozličnými "rodinami" často držícími pospolu a nebo válčícími jedna proti druhé. Klanová hierarchie je často daná kombinací stáří a zásluh.

Názory:
Gangrel - Jenom je polácejte po hlavně, předstírejte, že jste vděční. A ať budete dělat cokoliv, nevyzývejte jejich idiocii. Můžete bejt hnusák, ale váš ksicht vypadá vždycky líp vepředu na vašem obličeji, než pověšenej někde na větvi stromu.
Daeva - Nechali se ochcat pocitem, že můžou vyjebat s bolestí.
Mekhet - Můry se stahujou k záři stejně jako stíny. A hoří taky ty stíny?
Ventrue - Chtěj si hrát na hrále kopce? Proč ne. Ještě jsem neviděl žádnýho z nich přijít sem dolů a vymáhat ty jeho "pravidla".
Vlkodlaci - Děsivější než tohle? Tak to kurva doufám, že ne.
Mágové - Něco ví... Jenom si nejsem jistej, že chci vědět, vo co jde.
Lidi - Jo, je na hovno se schovávat před vlastní kořistí. Jo, můžete sundat jakýhokoliv smrtelníka jen pouhou myšlenkou. A když jich můžete sejmout pár tisíc, přijďte sem za mnou mi o tom popovídat. Ale pokud ne, tak držte hubu.

ZPĚT