18.11.2017

Podivnou guerillovou reklamní kampaň můžete ode dneška vidět v centru Brna. Neobyčejní tvorové ( transvestitní baletní soubor, ochočení lvi a losi, obří ozbrojení hlodavci) se prohání po ulicích a restauracích a můžete je potkat i vy...

Už od sobotního rána se v ulicích setkáváme s tvory které by rozhodně nešlo označit za obyčejné lidi. Možná ani za lidi. Podle všeho se zřejmě jedná o reklamní kampaň nového cirkusu, travesti show nebo bordelu.

Nejprve jste mohli narazit na dvoumetrovou trans...osobu, postrojenou jako veterán bojů o Stalingrad, který potmě zabloudil v šatně bordelu. Tvor se vyskytoval především v hospodách na starém Brně, kde přemlouval hosty, aby ho vzali "za oponu" , že to tam pěkně píchá.
Podobný dojem budil zarostlý baletní soubor. Tance jste se od nich dočkat nemohli, spíše slibovaly nakopávání prdelí. Na tuto jednotku dohlížel muž s rýčem, představující se jako Hrobokop, a úchylný kněz. Ten však po sérii incidentů, kdy obtěžoval ženy pod záminkou exorcismu, zmizel.
Sekci cvičených zvířat zastávala losice s mládětem, teskně bučící na reklamy pivovaru Bernard, dvoumetrový lev a ozbrojená humanoidní bílá myš.

Reportérům nahlašující tyto události jsme dali dýchnout, ale byli střízliví. Momentálně se tedy přikláníme k teorii, že jde o reklamu na nový cirkus. (Pokud není v Brně nějaký podnik Opona, za který chodí píchat prostitutky se svými zákazníky). S napětím čekáme, jestli začne další sled maškar rozdávat letáky.